Дитячий садочок був відкритий в 1963 році.

У садочку працює 12 груп та 32 вихователя. Загальна кількість вихованців – 381.

Девіз садочка:

«Наш садочок- велика країна, а серце країни- маленька дитина»

Керівництво
Дитячого садка
Радько Олена Олегівна
Завідувач
Друзь Світлана Юріївна, мама вихованця старшої групи “Ромашка”

Тут працюють вихователі, помічники вихователів, вчителі, які дуже люблять дітей та отримують від дітей взаємність.

Чудові вихователі, добрі, лагідні, чуйні, культурні, гарні педагоги, які, без перебільшення, кращі друзі та порадники для наших дітей. У групах проводяться заняття з розвитку різносторонніх здібностей дитини (вивчення навколишнього середовища, природи, математичні заняття, малювання, ліплення, фіз. культура і т.д.)

Також діти можуть відвідувати гуртки (вивчення англійської мови, танці) та отримувати нові враження (до садочку приїжджає театр та цирк).

Моргун Тетяна Андріївна

Обрати дитячий садочок особисто для мене було дуже важливе рішення. Адже дитина вийде з затишного кола сім’ї у великий світ, де вона проводитиме щодня багато годин з іншими людьми. Враховуючи що я маю двох діток, для мене це було в двічі відповідальніше…

Я, Моргун Т.А.,  від імені своєї сім’ї, хочу виразити подяку завідуючій 27 ДНЗ м. Житомир, Радько Олені Олегівні. Під її керівництвом покращились умови перебування діток у закладі. Діткам готують їжу у відремонтованому і повністю оновленому харчоблоці; підтримується порядок на території садочка, зокрема і на дитячих майданчиках.
Окремо хочу відмітити роботу вихователів і помічників групи «Сонечко» та «Зайченята».
Щиро ВДЯЧНА за все, що ви робите для наших діток!

Просандєєва Олеся – мама Просандєєвої Ангеліни, група «Капітошка»

Дитина – це прийдешнє, неоціненний скарб кожної родини, який асоціюється з радістю та щастям, спонукає нас, дорослих, шукати сенс життя, бути батьками і дітьми водночас.

Дуже відповідальний і, водночас, хвилюючий момент, бо маємо віддати своє найдорожче в такі руки, де воно почуватиметься затишно, комфортна і, головне, безпечно. Таким для мене став ДНЗ №27 міста Житомира «Полісяночка», з перших днів відвідування закладу вразив привітний колектив, сучасне обладнання, просторі кімнати дозвілля та дружня і тепла атмосфера зарозуміння. Отож, моя Ангеліна доглянута задоволена, захищена, а це для мене найголовніше.

Юрчук Вікторія

Наша донька ходить до цього садочку вже другий рік. Ми впевнено можемо сказати, що не помились закладом. Садочок великий, світлий, теплий, атмосфера в садочку чудова, працівники закладу завжди привітні. В нас НАЙКРАЩІ вихователі Валентина Олександрівна і Альона Вікторівна, чудова няня Раїса Петрівна. Завжди уважні до дітей і батьків, до кожної дитини ставляться з любов’ю, як до своїх діток, це видно і дуже приємноЦе велика робота працювати з дітьми! Дуже вдячні всьому персоналу і любимо наш садочок! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею.

 

 

 

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10007

вул. Київське шосе, 24

Дні прийому

вівторок - 10.00 - 12.00

четвер - 15.00 - 17.00

Контакти

(0412) 42-72-30

zt.dnz27@ukr.net