03.Чер.2024

Вже стало традицією святкування Дня захисту дітей у нашому закладі. Сьогодні у наші діти веселилися від душі. Ігровим майданчиком для дітей став весь садочок. Свято відбулося у стилі “пікніка” . Діти з батьками та вихователями грали в ігри, смакували фруктами. Справжнім сюрпризом для дітей стали наші гості-артисти Житомирського обласного драматичного театру Олена Заведія та Дмитро … Продовжити читання “День захисту дітей 2024 рік”

Детальніше
17.Тра.2024

Вишиванка-код нації, її душа, її оберіг. День вишиванки став для нас особливим у часи війни, його відзначають по всій Україні. Ось і в нашому закладі пройшли заходи присвячені Дню вишиванки під гаслом ” Садок вишиваний”. У закладі в цей день працював міні-музей вишитих виробів. Експонатами музею стали родинні вишиті вироби дітей, персоналу, батьків. В рамках … Продовжити читання ““Вишиваємо перемогу разом””

Детальніше
22.Кві.2024

22квітня-Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища. В нашому закладі пройшли заходи під гаслом: “Земля-наш рідний дім!”

Детальніше
22.Кві.2024

Космос завжди приваблював людей! У його блакиті ховається стільки незвіданих таємниць! Ось і в нашому закладі відбулися тематичні дні присвячені Дню космонавтики «Природа космосу». Педагоги провели заняття, бесіди, дидактичні ігри. Діти з батьками та вихователями підготували цікаву виставку малюнків та поробок. Неповторна прибулиця Марсюня зустріла малят під час віртуальної космічної подорожі. Разом з дітками виконувала … Продовжити читання “До дня космонавтів……”

Детальніше
22.Січ.2024

22 січня-День Соборності, День Єднання. В закладі був проведений тематичний день та виставка дитячих малюнків. Працівники закладу разом з дітьми створили живий ланцюг на підтримку національної єдності та незалежності України.

Детальніше