05.Гру.2020
Моя професія

     У сучасних умовах розвитку суспільства висуваються досить високі вимоги до професійно-управлінської компетентності завідувача закладу дошкільної освіти, його педагогічної майстерності, психологічної грамотності, здатності оптимально реалізовувати управлінські функції, самостійно розв’язувати різноманітні завдання в нестандартних ситуаціях, ефективно взаємодіяти з учасниками педагогічного процесу.

Завідувач ЗДО дуже складна та копітка професія.

На сучасному етапі управління закладом дошкільної освіти вимагає від керівника наукової компетентності, майстерності та постійного вдосконалення. Від кого залежить грамотна робота закладу дошкільної освіти? Звісно, насамперед, від керівника. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

Кожен заклад дошкільної освіти – неповторний, він не може бути схожим на інші навчальні заклади, він – для дітей. Той, хто там працює, як ніхто, має розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Завідувач повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх майстернісю. Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

Роки, проведені поряд з дітьми… Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості – чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку, розуміти і допомагати дитині? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей.  

Першочерговими завданнями педагогічного колективу, який я очолюю, є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.

Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної освіти  – створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою  та успішною кожна дитина.

Мої мрії в життя допомагають втілювати однодумці, мої колеги. Я переконана в тому, що педагогічні зусилля одного педагога малоефективні: для якісних змін у межах організації потрібна команда професіоналів, яка здатна творчо вирішувати завдання.

Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАВІДУВАЧА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

  1. Організація освітньо-виховного процесу дошкільного навчального закладу.
  2. Забезпечення адміністративно-господарської роботи закладу дошкільної освіти
  3. Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно- гігієнічних норм.
  4. Організація харчування дітей.
  5. Забезпечення умов для систематичного підвищення кваліфікації працівників.
  6. Забезпечення належного утримання приміщень і ділянки закладу дошкільної освіти.

Забезпечуючи системну освітню та адміністративно-господарську роботу ЗДО, усвідомлюючи свою роль у колективі, я як завідувач закладу дошкільної освіти маю бути професійною компетентною із різних питань діяльності закладу:

– вміти вибирати інформацію та структурувати її;

– вміти прогнозувати шляхи розвитку закладу;

– мобільно реагувати на ситуацію, приймати відповідне рішення;

– приймати нетрадиційні управлінські рішення;

– прораховувати наслідки виконання ухвалених управлінських рішень.

Компетентність керівника ЗДО є сукупністю необхідних для ефективної професійної діяльності системних науково-філософських, суспільно-політичних, психолого-педагогічних, предметних та соціально-функціональних знань і умінь, відповідних особистісних якостей.

  

Шановні батьки!

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш заклад дошкільної освіти для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в нашому навчальному закладі, стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім міцного здоров’я, радості, сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки – і спілкуймося разом!

З повагою,  завідувач ЗДО № 27  «Полісяночка» –

Радько Олена Олегівна

 Години прийому громадян:

Вівторок 10.00-12.00

Четвер 15.00-17.00

Документи, які подаються для оформлення дитини в дошкільний заклад:

  1. заява батьків або осіб, які їх замінюють;  
  2. медична довідка про стан   здоров’я   дитини   з  висновком  лікаря, що  дитина  може відвідувати  заклад дошкільної освіти;  
  3. ксерокопія форми 063, завірена печаткою лікаря,  про  наявність усіх необхідних щеплень згідно віку дитини
  4. свідоцтво про народження /копія/

Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію.