Група “Сонечко”

08.Чер.2023

З 06.по 08.06.2023 року пройшли випускні ранки в нашому закладі. Дякуємо вам, наші випускники, що всі ці роки ви були з нами, дякуємо за ваші посмішки, обійми, теплі слова. Дякуємо вам, наші батьки, наші партнери, за дітей, за співпрацю, за взаєморозуміння та допомогу. В добрий час, наші випускники! Цікавої подорожі, вам, по країні Знань! Нових … Продовжити читання “Випуск 2023 року”

Детальніше
15.Сер.2022
Детальніше
05.Бер.2021

  Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято жінок відзначають на весні, коли пробуджуються природа від зимового сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю .Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла … Продовжити читання “Свято Весни”

Детальніше
05.Гру.2020

Девіз групи:   Ой рано – раненько Як тільки світає, Наша група “Сонечко” Двері відчиняє Сонечко – це наша група, Бо теплом вона окута Поспіша сюди щодня Дружня наша дітвора.   Наше привітання:  Вихованці «Сонечка» Для нас сини і донечки Ми затишок створили їм «Сонечкам» своїм малим Щоб зростали, щоб міцнили, Щоб ніколи не хворіли. І … Продовжити читання “Група “Сонечко””

Детальніше