Група “Капітошка”

08.Чер.2023

З 06.по 08.06.2023 року пройшли випускні ранки в нашому закладі. Дякуємо вам, наші випускники, що всі ці роки ви були з нами, дякуємо за ваші посмішки, обійми, теплі слова. Дякуємо вам, наші батьки, наші партнери, за дітей, за співпрацю, за взаєморозуміння та допомогу. В добрий час, наші випускники! Цікавої подорожі, вам, по країні Знань! Нових … Продовжити читання “Випуск 2023 року”

Детальніше
24.Тра.2023

Вихованці ЖДНЗ,-27 поз’   найомились з Театром! В садочку організували колективне відвідування дітей і батьків дитячої вистави “Ніч Чудасії” в Житомирському драматичному театрі.Захоплення від вистави в очах малечі, радість,здивування, захват, сміх, шалені оплески і потужний заряд позитиву! Діти отримали можливість поринути в світ казки, дива і магії і отримали масу задоволення!!!

Детальніше
15.Сер.2022
Детальніше
09.Бер.2021

З прекрасним святом весни, Молодої, зеленої, ніжної! Небо нехай сяє ясно, Дарує радість хай пролісок, Нехай капежі проганяють Геть холодну негоду, Нехай навколо все розквітає Для тебе весняним щастям!      

Детальніше
19.Сер.2020

Наша група – це живий організм, що дихає, відчуває, радується, засмучується. Педагогічне кредо: «Дитина – неповторна і дивовижна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінити, любити і лише тоді вона перетвориться в повноводну річку, бездонне море, могутній океан – океан почуттів, емоцій, вражень…» Девіз «Капітошки»: «Знайдемо в кожній дитині краплю творчості й розів’ємо … Продовжити читання “Активне життя групи”

Детальніше