Група “Барвінок”

03.Сер.2022
Детальніше
05.Бер.2021

  Мета: Поглибити знання дітей про весняні явища в природі, їх особливості та прикмети. Розширити уявлення про звичаї українського народу навесні. Розвивати уяву, мислення, пам’ять, увагу. Виховувати інтерес до українського фольклору, вміння помічати красу навколишньої природи. Матеріал: веснянки, прикмети весни, вірші про весну.

Детальніше
22.Січ.2021

Зима – дивовижна пора! ЇЇ дуже люблять вихованці нашого дитячого садка, адже взимку на прогулянці – безліч ігор і розваг. Зимові прогулянки в ДНЗ – не тільки прекрасний час для розваг на відкритому повітрі, а й чудовий спосіб оздоровлення. Коли діти проводять час на вулиці, вони отримують заряд бадьорості і гарного настрою.

Детальніше
28.Лис.2020

     Наша група – це група, в якій і дітям, і дорослим затишно й комфортно, в якій вихованці знають, що на них чекають і люблять.      Освітня діяльність спрямована на реалізацію основних завдань програми розвитку дитини дошкільного віку “Впевнений старт”.      Основний стиль роботи педагогів – це співробітництво і співтворчість, а спільна … Продовжити читання “Щаслива дитина – найголовніша мета освітньої діяльності педагогів групи «Барвінок».”

Детальніше
19.Сер.2020

ГРУПА “БАРВІНОК” МАЄ НАЗВУ НЕДАРМА МИ МАЛЕНЬКІ ДІТОЧКИ, ЯК БАРВІНКА КВІТОЧКИ, КРАСИВІ МИ І ДУЖІ, ДО ВСЬОГО НЕ БАЙДУЖІ. СПРИТНІ МИ І ГОМІНКІ, ЩЕ Й ЧОМУСИКИ БАРВІНОК – символ України, а з ним – рушник, і кущ калини. Ми маєм знати це й вивчати, Бо ми – маленькі Барвінчата! Про діток піклуються:       … Продовжити читання “ПРИВІТ УСІМ! ВАС ВІТАЄ ГРУПА “БАРВІНОК””

Детальніше